Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe terminy przedstawiające typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod podanymi nazwami? Jakich doznań potrzebują panie? Jakich rzeczy nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je zrozumieć. Jak widzi samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety uwielbiają czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednak nie akceptują zachowania na zabój zaangażowanego kochanka. Jak często mawiają w połowie pragną czułości, stałości w uczuciu, jednak z drugiej strony w sekrecie marzą o tym ażeby ich facet od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom także pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a co dopiero relacja czy też atencja osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skoncentruj się najmocniej, zwyczaj bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. To właśnie czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona